Ankieta 2023

Wiosną tego roku minęło 5 lat odkąd mój warsztat pojawił się w sieci w formie blog’a. W międzyczasie były lepsze i gorsze okresy mojej zarówno warsztatowej jak i blogger’skiej działalności. Pomyślałem sobie, że zbliżająca się końcówka roku, to dobry moment na podsumowanie tego okresu jak i zaplanowanie najbliższej i ciut dalszej przyszłości.

Informacja zwrotna, to jedno z najskuteczniejszych narzędzi do analizy naszych dotychczasowych działań i planowania kierunków dalszej działalności. Taka nawet najprostsza ankieta pomaga zobaczyć jak moje projekty są odbierane, co Wam się podoba, a co powinienem poprawić.

Poprzednia (pierwsza i jak dotąd jedyna) ankieta, miała miejsce ponad 5 lat temu. Nie mam więc wyrzutów, że zanudzam Was kolejną serią pytań. Będę wdzięczny jeśli poświęcicie kilka minut na przeczytanie tych kilku prostych pytań i wyklikanie odpowiedzi na nie.

Z góry dziękuję za każdy oddany głos. Staram się być otwarty na nowe pomysły i chętnie wysłucham głosów krytyki. Dodam też, że do warsztatu nie jesteście mnie w stanie zniechęcić, a i publikacji nie zamierzam zaniechać. Po prostu chciałbym robić to lepiej niż dotychczas i dlatego proszę o wyrażenie swojej opinii, bo to pomoże mi prowadzić tego blog’a lepiej.

A więc do rzeczy…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.