Wsparcie

Nie myślałem, że poproszę, Cię o wsparcie, ale w zasadzie, to daję Ci tylko możliwość, z której możesz skorzystać. Zanim zamkniesz tą stronę, przeczytaj ją proszę do końca.

Jeżeli tu zaglądasz, to wiesz, że warsztat, to moje hobby. Wiesz też zapewne, że chętnie dzielę się zdobytą wiedzą praktyczną. Czasu na warsztat miewam więcej lub mniej. Oczywiście chciałbym mieć go więcej. Pracuję nad tym. Tak to już jest z prawie każdym hobby, że wraz z jego rozwojem, zaczyna być ono bardziej absorbujące i kosztowne. Przejdźmy jednak do meritum.

Podoba Ci się to, co robię? Możesz i chcesz wesprzeć moje obecne lub kolejne projekty?

Chcesz dorzucić kilka groszy, żeby ta strona pozostała wolna od reklam, a koszty utrzymania hostingu i domeny nie obciążały w 100% autora, czyli mnie? Jeśli tak, to chętnie przyjmę Twoją pomoc i zamiast zabezpieczania środków na opłatę kolejnych rachunków, przeznaczę więcej na materiały i narzędzia do warsztatu.

Jeśli nie chcesz angażować środków materialnych, a jednak chcesz pomóc, to skomentuj post, który Cię zaciekawił lub polub moją stronę na którymkolwiek z kanałów dostępu. To wbrew pozorom także duże wsparcie. Można pomyśleć, że to tylko zwiększa zasięgi. No nie tylko. Przede wszystkim jednak motywuje mnie to do kolejnych publikacji. Wiem także, że ktoś to jednak czyta i że jest dla kogo pisać. A kilka kliknięć naprawdę niewiele kosztuje.

Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, to zachęcam do odwiedzenia mojej strony na Facebooku: https://www.facebook.com/majzlemimlotem

… oraz mojego profilu na Instagramie: https://www.instagram.com/majzlemimlotem.pl/

Jest jeszcze kanał na YouTube, ale z racji na chroniczny brak czasu jest on nadal w powijakach: https://www.youtube.com/channel/UC8mMmfkDhBnZJ9otuF1IyLA

Z góry dziękuję za wsparcie w każdej formie.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...